Dani kruha

I ove je školske godine OŠ Sveti Đurđ sudjelovala na županijskoj smotri "Dani kruha – Dani zahvalnosti za plodove zemlje" koja se održala u Osnovnoj školi Bisag, 14. listopada 2010. Na smotri su sudjelovale 24 osnovne i srednje škole Varaždinske županije.

Izložbeni prostor naše škole bio je među najzapaženijim i mnogi posjetioci su s neskrivenim divljenjem razgledali svu ljepotu i raznovrsnost koja im je bila ponuđena.

Neposredni nositelj svih aktivnosti vezanih uz Dane kruha bila je Učenička zadruga naše Škole. Za prezentaciju naše Škole na županijskoj smotri uložen je velik trud u kojem su sudjelovali mnogi učenici, njihovi roditelji i učitelji.

Učenice Nataša Gložinić i Ivana Bedeković u pratnji učiteljica Jasminke Sačer i Snježane Hranić trudile su se na najbolji način predstaviti Školu i kraj iz kojeg dolaze.

Posebno Prosudbeno povjerenstvo na nivou Županije koje je imalo  zadatak vrednovanja postignuća škola istaklo je da je naš izložbeni prostor estetski vrlo dotjeran, kreativan i originalan i kao takav uzor drugima.

Smotra je protekla u vedrom i veselom ozračju. Domaćini su se potrudili da se svi ugodno osjećamo i međusobno uživamo u raznovrsnim proizvodima našeg kraja.

Snježana Hranić

objavio: Edi Bačani   datum: 18. 10. 2010.