REDOSLIJED PREGLEDA DJECE-ŠKOLSKA GODINA 2015/16.-OŠ SV.ĐURĐ

Za utvrđivanje psihofisičkog stanja djece obratiti se Tomislavu Batiniću, prof. soc. pedagogu, predsjedniku Stručnog povjerenstva u Osnovnoj školi Sveti Đurđ, prema terminima navedenim za stručnog suradnika

Mole se roditelji, za djecu kod kojih su prisutne određene teškoće, da sa sobom uzmu medicinsku dokumentaciju te nalaz psihologa i / ili logopeda ako ga posjeduju.

Liječnički pregled djece obavit će dr. Irena Ujlaki Piskač, liječnica školske medicine u Domu zdravlja Varaždinske županije u Varaždinu, Kolodvorska 20, 1. kat, soba 3 prema termininima navedenim u redoslijedu za liječnicu.

Do datuma liječničkog pregleda dijete mora obavit:

Pregled zubi kod odabranog stomatologa.

Laboratorij (uputnicu za vađenje krvi i pregled urina roditelji će dobiti u školi prilikom utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta)

Na liječnički pregled potrebno je donijeti:

Laboratorijski nalaz, nalaz stomatologa, zdravstveni karton i cijepnu iskaznicu djeteta te povijest bolesti ukoliko dijete boluje od neke bolesti.

Na liječničkom pregledu obavit će se cijepljenje djeteta.

NA LIJEČNIČKI PREGLED POTREBNO JE DOĆI U TOČNO NAVEDENO VRIJEME I U PRATNJI JEDNOG RODITELJA ILI NEKOG TKO JE DOBRO OBAVIJEŠTEN O PREDŠKOLSKOM RAZVOJU DJETETA.

DOLAZAK NA UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA DJETETA, PREMA REDOSLIJEDU, JE ODVEZAN.

U SLUČAJU SPRIJEČENOSTI OBRATITI SE NA TELEFONE:

OŠ SVETI ĐURĐ - 830-101 - stručni suradnik Tomislav Batinić

LIJEČNICA ŠKOLSKE MEDICINE dr. Irena Ujlaki Piskač - 398-531

Priloženi dokumenti:
REDOSLIJED_PREGLEDA_DJECE_OS_SVETI__UR_.docx (21.00 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 13. 3. 2015.