Županijska smotra učeničkih zadruga

Rad učeničke zadruge “Jurek” uspješno su predstavile učiteljice Snježana Hranić i Slađana Kunić te naši učenici zadrugari Lorena Bačani, Matija Okić i Filip Štefanec.

fotogalerija

Svečano otvorenje Smotre počelo je državnom himnom i kulturno-umjetničkim programom koji su pripremili učenici i učitelji škole domaćina Smotre.

Na ovogodišnjoj Smotri sudjelovalo je 27 učeničkih zadruga Varaždinske županije. Učenici zadrugari zajedno s voditeljima uspješno su predstavljali rad svojih zadruga. Prosudbeno povjerenstvo vrednovalo je i procijenilo izloške zadruga. Naš „Jurek“ osvojio je 1. mjesto zajedno s „Licitarski srcem“ iz Osnovne škole grofa Janka Draškovića iz Klenovnika. „Arboretum Opeka“ iz Srednje škole „Arboretum Opeka“ iz Marčana i „Šestica“ iz VI. Osnovne škole iz Varaždina podijelile su 2. mjesto, dok je Učenička zadruga „Iglica“ iz OŠ „Metel Ožegović“ iz Radovana osvojila 3. mjesto.

Ove zadruge predstavljat će Varaždinsku županiju na Državnoj smotri učeničkih zadruga u Zagrebu.

Čestitamo!

objavio: Ljiljana Šarec   datum: 30. 4. 2014.