Rad on-line - tableti

Poštovani roditelji, dragi učenici i učenice,

U radu na tabletima dobivenim u školi, mogući su programski i tehnički problemi. U slučaju tih problema, molimo vas da se javite Carnet-ovoj podršci obrazovnom sustavu na broj telefona 01-666-1500 (nakon javljanja sekretarice na automatu, birajte broj 4 - projekt E-škole) ili uputite e-mail sa detaljnim opisom poteškoće na helpdesk@skole.hr (mail morate poslati sa domene ime.prezime@skole.hr i u mailu morate navesti ime i prezime, korisničko ime i OIB)

Pokušajmo zajedno u strpljenju, odgovornosti i marljivosti proći kroz sve ovo. Molimo vas da se u radu u virtualnoj učionici ponašate  pristojno i solidarno na obostrano zadovoljstvo svih korisnika.

objavio: Mario Bontek   datum: 3. 4. 2020.