POZIV NA VREDNOVANJE

Vrednovanje kandidata u postupku natječaja za radno mjesto učitelja/ice u produženom boravku za učenike Rome, na određeno puno radno vrijeme, koji je objavljen dana 4. veljače 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Sveti Đurđ, Sveti Đurđ  www.os-sveti-djurdj.skole.hr u rubrici pod nazivom „O ŠKOLI“  podrubrika „NATJEČAJI“

održat će dana 18. veljače 2020. godine, s početkom u 13:15 sati,

u Osnovnoj školi Sveti Đurđ, u kabinetu socijalnog pedagoga

• 13 sati i 15 minuta – Dolazak i utvrđivanje identiteta i popisa kandidata
  • 13 sati i 30 minuta – Početak vrednovanja

Kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja poziv će dobiti na svoj e- mail.

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom natječaja.

Kandidati pristupaju razgovoru prema zaprimljenoj prijavi na natječaj.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario o najmanje 5 bodova od ukupno 10 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 13.02. 2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Sveti Đurđ, Sveti Đurđ www.os-sveti-djurdj.skole.hr u rubrici pod nazivom  „VIJESTI“, naslov „POZIV NA VREDNOVANJE“.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

objavio: Mario Bontek   datum: 13. 2. 2020.