JAVNI POZIV

Osnovna škola Sveti Đurđ

KLASA: 112-02/17-01/1

URBROJ: 2186-133-01-17-2

Sveti Đurđ, 17. srpnja 2017.

tel/fax: 042/830-101

e-mail: ured@os-sveti-djurdj.skole.hr

Na temelju točke V. Odluke o zabrani novog zapošljavanja službenika i namještenika u javnim službama ( Narodne novine broj 70/16. ) Osnovna škola Sveti Đurđ, objavljuje

JAVNI POZIV

Vanjskim pružateljima usluge održavanja, nadzora i upravljanja kotlovnicama centralnog grijanja i popravka školskog inventara

1. Ovim putem pozivamo Vas de se očitujete na naš poziv za obavljanje poslova održavanja, nadzora i upravljanja kotlovnicama centralnog grijanja i poslova popravka školskog inventara ( domarskih – ložačkih usluga) u Osnovnoj školi Sveti Đurđ.
  2. Riječ je o radnom mjestu domara – ložača na puno radno vrijeme od ponedjeljka do petka. Poslovi se obavljaju u jednoj smjeni.
  3. Za pružanje usluga održavanja, nadzora i upravljanja kotlovnicama centralnog grijanja i poslova popravka školskog inventara ( domarskih – ložačkih usluga) trebamo jednu osobu na puno radno vrijeme i to za poslove domara – ložača.

- Opseg poslova obuhvaća:

- nadzor nad školskim inventarom

- poslovi dežurstva

- obavljanje popravaka ( vodovod, struja, namještaj i neki tehnički

popravci )

- poslove uređenja objekta škole i njegovog okoliša

- unutarnja površina škole iznosi   2 826 m2

- zelene površine i školska igrališta površine   4 534,84 m2

- nadzor nad radom i upravljanje kotlovnicama centralnog grijanja

- dvije kotlovnice: jedna 150 kW i druga 200kW

- drugi poslovi koji proizlaze iz ugovora o radu i godišnjeg plana i               programa

rada školske ustanove,

- ostale poslove u svom djelokrugu po nalogu poslodavca.

4.   Molimo da nam specificirate sve troškove pružanja vaše usluge za puno radno vrijeme ( broj sati radnika, iznos bruto plaće za mjesec dana, trošak agencijske provizije i sl. ) u

Osnovnoj školi Sveti Đurđ, Cvjetna 4. Ako imate drugačiji cjenik poslova, molimo da navedete u ponudi.

5.   Ponude dostaviti u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv – ne otvaraj“ do 26. srpnja 2017. Godine na adresu: Osnovna škola Sveti Đurđ, Cvjetna 4, 42233 Sveti Đurđ.

6.   Ukoliko niste u mogućnosti udovoljiti našem zahtjevu, jer nemate takav profil radnika, molimo da nam na takav način odgovorite na naš poziv.

Ravnatelj:

Mario Bontek

objavio: Mario Bontek   datum: 17. 7. 2017.