Scratch programiranje

OŠ Beletinec po treći put organizira radionicu programiranja u alatu Sratch gdje učenici na vizualan i kreativan način uče programirati stvarajući igre, animacije, priče, kvizove i ostale zabavne kreacije.

Impresije učenika nakon prve dvije radionice bile su jako pozitivne pa se nadam da će te ih obavijestiti o ovoj radionici koja će se održati 19., 20. , i 21. travnja u OŠ Beletinec.
Kako je to izgledalo prošle godine u vrijeme proljetnih praznika pogledajte u kratkom videu.
U privitku Vam šaljemo letak, bili bi Vam zahvalni kad bi ga eventualno stavili na oglasnu ploču ili web stranicu  škole te obavijestili učenike.
Prijavite se na e-mail drsacer@gmail.com, navedite ime i prezime učenika, ime škole te razred.
Hvala na suradnji !!!

Priloženi dokumenti:
letak_scratch_travanj_2017.png (411.58 KB)

objavio: Edi Bačani   datum: 5. 4. 2017.